Original Samsung Charger 45W Super Fast Charge EU CERTIFIED Adapter For Galaxy Z Fold 5 4 3 Flip 5 4 3 S23 S24 Ultra S20 S22 S21












Price range: R576,58 through R578,10
+ Free Shipping
Original Samsung Charger 45W Super Fast Charge EU CERTIFIED Adapter For Galaxy Z Fold 5 4 3 Flip 5 4 3 S23 S24 Ultra S20 S22 S21












| Weight | 0,145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 4 cm |
| Brand Name | SAMSUNG |
| Certification | weee, UL, RoHS, CE |
| Origin | Mainland China |
| Output Interface | Type C |
| High-concerned chemical | None |
| Applied Fast Charge Protocols | Samsung Adaptive Fast Charge, USB PD |
| GaN | Yes |
| Max. Output Power | 45W |
| Type | Quick charger |
| Power Source | A.C. Source, USB |
| Model Number | EP-TA845 |
| Quality Certification | CCC, ce, ROHS |
| Intelligent Charge | Yes |
| Display screen | No |
| samsung 45w super fast charger original | samsung super fast charger 45w type c |
| samsung galaxy s23 ultra charger 45w | Samsung genuine charger |
| Choice | yes |
Original Samsung Charger 45W Super Fast Charge EU CERTIFIED Adapter For Galaxy Z Fold 5 4 3 Flip 5 4 3 S23 S24 Ultra S20 S22 S21
Reviews
There are no reviews yet.