

















Price range: R485,61 through R819,68
+ Free Shipping


















| Weight | 0,476 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 4 cm |
| Brand Name | MOSKANY |
| High-concerned chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Is Batteries Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory, Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Material | Acrylic |
| Size | 15*14*7.1cm |
| Choice | yes |
45000RPM Electric Nail Drill Machine Professional Nail Drills for Gel Nails Polish Rechargeable Portable Nail File Manicure Tool
Reviews
There are no reviews yet.