















Price range: R489,73 through R830,30
+ Free Shipping
















| Weight | 0,542 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 4 cm |
| Brand Name | MOSKANY |
| High-concerned chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Is Batteries Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory, Electric Manicure Drill & Accessory |
| Output Voltage | Other |
| Power (W) | Other |
| Certification | CE |
| Material | Plastic |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Model Number | M50 |
| Feature 1 | Nail equipment |
| Feature 2 | Nail drill machine |
| Feature 3 | Drill for nails |
| Feature 4 | Professional nail drill |
| Feature 5 | Electric nail sander |
| Feature 6 | Sander nail |
| Choice | yes |
35000RPM Electric Nail Drill Machine Professional Nail Drills for Gel Nails Polish Rechargeable Portable Nail File Manicure Tool
Reviews
There are no reviews yet.