










Price range: R288,52 through R299,36
+ Free Shipping











| Weight | 0,116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Band Material Type | Silicone |
| Display Type | Numberless, Needle |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Luminous |
| Movement origin | CN (Origin) |
| Band Length | 20 |
| Style | Fashion & Casual |
| Clasp Type | Buckle |
| Origin | Mainland China |
| Battery Included | Yes |
| Movement | Quartz |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Band type | Sport Band |
| Case Material | Alloy |
| Case Thickness | 15 |
| Boxes & Cases Material | Plastic |
| Model Number | L144 |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Certification | CE |
| Case Shape | Tonneau |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Choice | yes |
Men Watches Light Luxury Brand Domineering Beauty Trend Pentagram Luminous Wine Barrel Shaped Male Fashion Quartz Clock Watch
Reviews
There are no reviews yet.