







R440,50
+ Free ShippingAvailability: 14 in stock








| Weight | 0,440 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Brand Name | T&G |
| Power Source | Battery, USB |
| Inbox adaptor | No |
| Cabinet Material | Plastic |
| Audio Crossover | Two-Way |
| Waterproof | No |
| Communication | Bluetooth |
| Speaker Type | Outdoor Speaker |
| Channels | 5.0 |
| Support APP | Yes |
| Battery | Yes |
| Category | Speakers |
| Use | Camping |
| Origin | Mainland China |
| Sound Mode | Hi-Res Sound Mode, 3D Surround Sound Mode, Stereo Sound Mode |
| Voice Control | No |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 2 |
| Input Power(W) | <25 W |
| High-concerned chemical | None |
| Input/Output | USB |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Support Memory Card | Yes |
| Built-in Microphone | Yes |
| Choice | yes |
T&G TG365 Portable Bluetooth Speaker Dual Bass LED Wireless Subwoofer Waterproof Outdoor Boombox FM AUX BT TF Music PlayerAvailability: 14 in stock
Reviews
There are no reviews yet.